Archief

– 15 februari, 20:00 uur
Scratch Messiah
Sint Jacobskerk Vlissingen
o.l.v. Jules van Hessen
Programma:
G. F. Handel, Messiah

– 7 februari & 5 maart
besloten optredens met het Arthema String Quartet

– 3 februari, 16:00 uur
Master 1 Recital Floor Bakker
Muziekzaal van het Fontys Conservatorium
Zwijsenplein 1, Tilburg
Programma:
J. Haydn, Celloconcert in D, m.m.v Reineke Broekhans (piano)
M. Ravel, Sonate Posthume, arr. Christian Proske, m.m.v. Alba Calle Valiente piano)
Z. Kodály, Sonate voor Solo Cello, Op. 8

– 29 januari, 12:30 uur
Concertzaal Willem II, Boschdijkstraat 100, ‘s-Hertogenbosch
Lunchconcert met operagroep Lief Dagboek o.l.v. Hanna van Rooijen
Programma:
H. Pinkham, Lief Dagboek, 6 aria’s uit een eigentijdse opera met Hanna van Rooijen (sopraan), Sjors van der Mark (gitaren), Cathinca Porsius (dwarsfluit), Vincent Martig (klarinet) en Floor Bakker (cello)
Meer informatie: http://www.hannavanrooijen.nl/

– 27 januari, 16:00-18:00 uur
Optreden in de Concertserie Strings on Stage
Muziekzaal van het Fontys Conservatorium
Zwijsenplein 1, Tilburg
Programma:
J. Haydn, Celloconcert in D, m.m.v Reineke Broekhans (piano)
Z. Kodály, Sonate voor Solo Cello, Op. 8

– 21 januari, 20:00 uur
Muziekzaal conservatorium Tilburg
Crumb Trio
Contemporary Music Week, serie Small Groups, Great Music
Programma:
G. Crumb, Vox Balaenae met Heather Pinkham (piano), Ann Cooper (dwarsfluit) en Floor Bakker (cello)
H. Pinkham, Lief Dagboek, een eigentijdse opera
met Hanna van Rooijen (sopraan), Sjors van der Mark (gitaren), Cathinca Porsius (dwarsfluit), Vincent Martig (klarinet) en Floor Bakker (cello)
Meer informatie: https://fhkagenda.nl/

– 19 januari, 12:00 uur
Kim’s Kroeg, Piusplein 61, Tilburg
Concert met Strijktrio Gabriela Torres (viool), Bo van de Abbeelen (altviool) en Floor Bakker (cello) en piano-cello duo met Alba Calle Valiente
Programma:
J. Haydn, Strijktrio op. 54 no. 1

E. von Dohnányi, Serenade voor strijktrio, op. 10, deel I & IV
M. Ravel, Sonate Posthume, arr. Christian Proske
S. Rachmaninov, Sonate voor cello en piano, Op. 19
Meer informatie: http://kimskroeg.nl/index.php/activiteiten-agenda

– 7 januari, 13:00 uur
Cello solo recital: Besloten lunchconcert Rotary Club, Tilburg

Programma:
J. S. Bach, Cellosuite II
G. Cassadó, Suite voor cello solo deel I en III
C. Saint-Saens, Le Cygne uit Carnaval des Animeaux

– 2 januari, 20:00 uur
Nieuwjaarsconcert in de Heische Hoeve
Heideweg 1a, Loosbroek
Internationaal Kamermuziekfestival Cugnon
Programma: een greep uit het klassieke en romantische repertoire voor strijkensembles in verschillende bezettingen
Meer informatie: https://www.cugnonproject.com/

– 1 januari, 14:00 uur
Nieuwjaarsconcert in de Willibrorduskerk,
Hoofdstraat 80, Heeswijk-Dinther
Internationaal Kamermuziekfestival Cugnon
Programma: een greep uit het klassieke en romantische repertoire voor strijkensembles in verschillende bezettingen
Meer informatie: https://www.cugnonproject.com/

– 21 december, 23:00 uur
Night of The Arts
Zwijsenplein 1, Tilburg
Fontys Strijkorkest o.l.v. Amin Ebrahimi
Uitvoering met werken van J.S. Bach, Andreas van Zoelen en Henk Badings
Soliste: Hannah Koob

– 15 december, 12:30 uur

Gemeentehuis Goirle, Oranjeplein 1
Serie klassieke concerten
Concert met piano-celloduo met Alba Calle Valiente
Programma:
M. Ravel, Sonate Posthume (arr. Christian Proske)
C. Saint-Saëns, Le Cygne uit Carnaval des Animeaux
P. Prokofiev, Sonate voor cello en piano in C, Op. 119
S. Rachmaninov, Sonate voor cello en piano, Op. 19

– 14 december, 20:00 uur
Doopsgezinde Kerk, Utrecht
&
– 15 december, 15:00 uur
Lutherse Kerk, Edam
Vignolle Ensemble, o.l.v. Eduardus Lee
Programma:
A. Dvořàk, Zwei Walzer, Op. 54
L. Janáček, Suite voor strijkorkest, JW 6/2
J. Suk, Serenade voor strijkers, Op. 6
Informatie en tickets op www.vignolle-ensemble.nl

– 9 december, 16:00 uur
Muziekzaal van het conservatorium Tilburg
Solo-optreden op Strings on Stage concert door de studenten van het conservatorium
Programma: Carl Davidoff, Allegro de Concert
m.m.v. Reineke Broekhans, piano

– 30 november, 11:00 uur
Kruisherenkapel, Uden
Intermezzi bij openingsceremonie tentoonstelling Museum voor Religieuze Kunst
Duo Gabriela Torres en Floor Bakker
Programma: Werken van J.S. Bach en delen uit 8 pieces, op. 39 van Reinhold Glière

– 27 november, 14:00 uur
Muziekzaal van het conservatorium Tilburg
Concert met viool-cello duo met Tanja Kim
Programma: Zoltán Kodály, Duo voor viool en cello op. 7

– 18 november, 17:00 uur
Muziekzaal van het conservatorium Tilburg
Concert met pianoduo met Alba Calle Valiente
Programma: Maurice Ravel, Sonate Posthume (arr. Christian Proske)

– 24 oktober, 12:00 uur
Muziekzaal Eindhoven
Lunchconcert met Arthema Quartet
Werken van Bruno Culotti en Amin Ebrahimi

– 30 oktober en 3 november
Diploma-uitreikingen universiteit Tilburg
Muzikale omlijsting door viool-cello duo met Titia Bouman

– 22 september, 13:00 uur
Alzheimer conferentie Purmerend
Muzikale intermezzi door cello-fagot duo met Suzanne van Berkum (fagot)

– 24 juni 2019, 19:30 uur
Concertzaal Tilburg
Eindexamen Bachelor Floor Bakker
Programma:
R. Schumann, Celloconcert in A, met Fontys Orkest o.l.v. Ximo Tarín Micó
G. Cassadó, Suite voor cello solo
S. Prokofiev, Cello Sonata in C voor cello en piano m.m.v. Alba Calle Valiente

– 21 juni 2019, 20:00 uur
Doopsgezinde kerk, Middelburg
Try-outconcert eindexamenkandidaten Tilburg
Programma:
o.a. G. Cassadó, Suite voor cello solo
I. Preludio Fantasia
III. Intermezzo e Danza Finale

– 16 mei 2019, 20:15, Theater de Spiegel, Zwolle
– 17 mei 2019, 20:15, Muziekcentrum Enschede, Willem Wilminkzaal
– 18 mei 2019, 20:15, Deventer Schouwburg
Orkest van het Oosten, project “Klassiek met Karton”

– 13 april 2019, 13:15 uur
Lokhorstkerk Leiden
Besloten concert donateurs crowdfundingsactie “Een cello voor Floor”
J.S. Bach, cellosuite II
G. Cassadó, Suite voor cello solo
W. A. Mozart, sonate voor fagot en cello

– 31 maart 2019
Besloten concert Aikido Centrum Leiden m.m.v. Suzanne van Berkum, fagot
ter gelegenheid van 25-jarig bestaan.
Programma:
J.S. Bach, cellosuite II
G. Cassadó, Suite voor cello solo
W. A. Mozart, sonate voor fagot en cello

– 24 februari 2019, 15:00 uur
Historisch Kerkje Ritthem (Zeeland)
Cugnon Ensemble met Chris Duindam, Anna Steenhuis, Hannah Donohoe, Maarten Jansen, Floor Bakker en Matthias Naegele
Programma:
C. Schumann, Romance voor viool en piano (bewerking voor strijkkwartet)
R. Schumann, Strijkkwartet Op. 41 no. 3
J. Brahms, Strijksextet in Bes, Op. 18

– 23 februari 2019, 15:00 uur
Bartholomeus Gasthuis Utrecht
Cugnon Ensemble met Chris Duindam, Anna Steenhuis, Hannah Donohoe, Maarten Jansen, Floor Bakker en Matthias Naegele
Programma:
C. Schumann, Romance voor viool en piano (bewerking voor strijkkwartet)
R. Schumann, Strijkkwartet Op. 41 no. 3
J. Brahms, Strijksextet in Bes, Op. 18

– 15 februari 2019, 20:00 uur
Muziekcentrum Enschede, Willem Wilminkzaal
Orkest van het Oosten, project “Russen”
Programma:
A. Borodin, Polovetse Dansen, no. 17
P. Tchaikovsky, Pianoconcert no 1, Op 23
N. Rimsky-Korsakov, Scheherazade

– 15 december 2018, 19:00 uur
Orkest van het Oosten, Trombonefestival
Wilminktheater, Enschede

– 9 december 2018, 17:45 uur
Sophia’s Vereeniging
Harmonieorkestenconcours Enschede
Met o.a. Hardy Mertens, Non potho reposare en Otto Respighi, Ballata delle Gnomidi

– 9 december 2018, 11:00-12:00 uur
Koffieconcert Thys Trio (met Andrea Agostini, fluit en Maurice van Gerwen, piano)
Tiliander, Oisterwijk
met o.a. F. Mendelssohn, op. 49: pianotrio in d
E. Bloch, Prayer
S. Barber, sonate voor fluit en piano

– 1 december 2018, 19:00 uur
Try-out concert harmonieorkest Sophia’s Vereeniging
Cultureel centrum De Wetering, Loon op Zand
Met o.a. Hardy Mertens, Non potho reposare en Otto Respighi, Ballata delle Gnomidi

– 18 november 2018, 15:00 uur
Harmonieorkest Sophia’s Vereeniging
Concertzaal Tilburg
o.a. Hardy Mertens, Non potho reposare
Otto Respighi, Ballata delle Gnomidi

– 15 november 2018, 20:00 uur
Muziek onder de Trap, Hellendoorn
Koetsier Trio: Floor Bakker (cello)
Suzanne van Berkum (fagot)
Alfred Snel (piano)
Werken van Jan Koetsier, S. Prokofiev en E. Bozza

– 12 november 2018, 15:00 uur
Solo-Optreden op Strings on Stage Conservatorium Tilburg
Muziekzaal Fontys Hogeschool voor de Kunsten
A. Dvorák: Celloconcert in b, m.m.v. Reineke Broekhans (piano)
J. Brahms: Strijksextet op. 18 deel I, door het Fontys Strijksextet o.l.v. Floor Bakker

– 4 november 2018, 16:30 en 17:30 uur
November Music met F.C. Jongbloed & Aart Strootman
Willem II poppodium, ‘s-Hertogenbosch
Werken van Kraftwerk, Aura Bouw, Steven Stoffels en Edbert Gian Suyatno

– 31 oktober 2018, 20:30 uur
Bang On A Can All-stars met TEMKO & F.C. Jongbloed
Concertzaal Tilburg
Werken van Kraftwerk en Louis Andriessen

– 14 t/m 20 augustus
R. Strauss, Alpensymfonie
L. von Beethoven, Vijfde Pianoconcert
tutticellist in het Nationaal Jeugdorkest (NJO)
o.l.v. Antony Hermus

– 4 t/m 12 augustus 2018
co-aanvoerder in Jong Metropole
o.l.v. Vince Mendoza

– 20, 21 en 23 juni 2018
resp. Marekerk Leiden, Dominicuskerk Amsterdam en De Duif, Amsterdam
E. Bloch, Schelomo soliste Floor Bakker
CREA-Orkest
o.l.v. Bas Pollard

– 18 juni 2018, Muziekzaal Fontys Conservatorium
A. Dvořák, Celloconcert in B, deel 1
S. Rachmaninov, Cellosonate, Op. 19
m.m.v. Reineke Broekhans (piano) en Alba Calle Valiente (piano)
Overgangstentamen Bacholor jaar 3-4

– 2 juni 2018, Theaters Tilburg
cd-presentatie Katrien Verheijden
cellist in strijkkwartet met Jeanine Melis, Gyda Stephensen en Janneke Zegveld

– 1 juni 2018, Concertzaal Tilburg
D. Milhaud, La Création du Monde
interdisciplinair project Fontys Conservatorium
o.l.v. Leon Berendse

– 2 mei 2018, Windesheim, Zwolle
F. Kummer, Op. 22, duet 1
W. A. Mozart, sonate voor fagot en cello
J. de Boismortier, sonate in d voor twee basinstrumenten
i.s.m. Suzanne van Berkum (fagot)

– 14 april 2018, Catharinakerk Eindhoven
J. S. Bach, Tweede Cellosuite
Concert 18e Eeuwse Muziek in de serie ‘Muziek in de Catrien

– 25 en 29 maart 2018, Werne (Duitsland) en Hilvarenbeek
F. Martin, Polyptyque
tutticellist in projectorkest van Jac van Steen
o.l.v. Jac van Steen, soliste Annemieke Corstens

– 21 maart 2018, Het Cenakel, Tilburg, lunchconcert
I. Stravinsky, Pribaoutki
Ch. Ives, The Unanswered Question
cellist in The Next Ensemble
o.l.v. Vera Hofman en Ximo Tarín Micó

– 20 maart 2018, Muziekzaal Fontys conservatorium, lunchconcert
F. Mendelssohn, strijkkwartet No.3 in D, Op.44
Sága strijkkwartet, met Judith Noordzij, Jeanine Melis en Marina Stalimerou

– 17 maart 2018, De Nationale Opera
X. Geerman en L. Reiling, kameropera Het Spel
Opera Forward Festival, 3 voorstellingen
cellist in de projectgroep van het Fontys conservatorium

– 10 en 11 maart 2018
A. Dvořák, Zevende Symfonie
S. Prokofiev, Derde Pianoconcert met Severin von Eckartstein
Tutti cello, met het Nederlands Jeugdorkest (NJO)
o.l.v. Georg Fritzsch

– 23 februari 2018, Het Cenakel, Tilburg
F. Mendelssohn, strijkoctet Op. 20
N. Gade, strijkoctet Op. 17
1e/2e cello in Fontysproject voor masterstudenten
o.l.v. Chris Duindam

– 21, 24, 26, 27 en 28 januari 2018
A. Dvořák, Zevende Symfonie
S. Prokofiev, Derde Pianoconcert met Severin von Eckartstein
L. Janáček, Het Sluwe Vosje
tutti cello, met het Nederlands Jeugdorkest (NJO)
o.l.v. Georg Fritzsch