Archief

– 16 april 2019, 20:45 uur
Fontys Hogeschool voor de Kunsten
Eindexamen Niels Bouwmeester (muziektheater)

– 13 april 2019, 13:15 uur
Lokhorstkerk Leiden
Besloten concert donateurs crowdfundingsactie “Een cello voor Floor”
J.S. Bach, cellosuite II
G. Cassadó, Suite voor cello solo, deel I
W. A. Mozart, sonate voor fagot en cello

– 31 maart 2019
Besloten concert Aikido Centrum Leiden m.m.v. Suzanne van Berkum, fagot
ter gelegenheid van 25-jarig bestaan.
Programma:
J.S. Bach, cellosuite II
G. Cassadó, Suite voor cello solo, deel I
W. A. Mozart, sonate voor fagot en cello

– 11 maart 2019, 16:00 uur
Fontys Hogeschool voor de Kunsten
Fontys Strings on Stage
Programma: o.a.:
R. Schumann, Celloconcert in A, deel 1
m.m.v. Reineke Broekhans, piano

– 24 februari 2019, 15:00 uur
Historisch Kerkje Ritthem (Zeeland)
Cugnon Ensemble met Chris Duindam, Anna Steenhuis, Hannah Donohoe, Maarten Jansen, Floor Bakker en Matthias Naegele
Programma:
C. Schumann: Romance voor viool en piano (bewerking voor strijkkwartet)
R. Schumann: Strijkkwartet Op. 41 no. 3
J. Brahms: Strijksextet in Bes, Op. 18

– 23 februari 2019, 15:00 uur
Bartholomeus Gasthuis Utrecht
Cugnon Ensemble met Chris Duindam, Anna Steenhuis, Hannah Donohoe, Maarten Jansen, Floor Bakker en Matthias Naegele
Programma:
C. Schumann: Romance voor viool en piano (bewerking voor strijkkwartet)
R. Schumann: Strijkkwartet Op. 41 no. 3
J. Brahms: Strijksextet in Bes, Op. 18

– 15 februari 2019, 20:00 uur
Muziekcentrum Enschede, Willem Wilminkzaal
Orkest van het Oosten, project “Russen”
Programma:
A. Borodin: Polovetse Dansen, no. 17
P. Tchaikovsky: Pianoconcert no 1, Op 23
N. Rimsky-Korsakov: Scheherazade

– 21 december 2018
Nacht van de Kunsten, Concertzaal Tilburg
D. Milhaud: Création du Monde
Samenwerking Fontys conservatorium met Circusopleiding
o.l.v. Leon Berendse- 15 december 2018, 19:00 uur
Orkest van het Oosten, Trombonefestival
Wilminktheater, Enschede

– 9 december 2018, 17:45 uur
Sophia’s Vereeniging
Harmonieorkestenconcours Enschede
Met o.a. Hardy Mertens: Non potho reposare en Otto Respighi: Ballata delle Gnomidi

– 9 december 2018, 11:00-12:00 uur
Koffieconcert Thys Trio (met Andrea Agostini, fluit en Maurice van Gerwen, piano)
Tiliander, Oisterwijk
met o.a. F. Mendelssohn, op. 49: pianotrio in d
E. Bloch, Prayer
S. Barber, sonate voor fluit en piano

– 1 december 2018, 19:00 uur
Try-out concert harmonieorkest Sophia’s Vereeniging
Cultureel centrum De Wetering, Loon op Zand
Met o.a. Hardy Mertens: Non potho reposare en Otto Respighi: Ballata delle Gnomidi

– 30 november 2018, 20:00 uur
Slagwerkgroep Doornenburg, Tempel of Boem
o.l.v. Casper Traa

– 18 november 2018, 15:00 uur
Harmonieorkest Sophia’s Vereeniging
Concertzaal Tilburg
o.a. Hardy Mertens: Non potho reposare
Otto Respighi: Ballata delle Gnomidi

– 15 november 2018, 20:00 uur
Muziek onder de Trap, Hellendoorn
Koetsier Trio: Floor Bakker (cello)
Suzanne van Berkum (fagot)
Alfred Snel (piano)

Werken van Jan Koetsier, S. Prokofiev en E. Bozza

– 12 november 2018, 15:00 uur
Strings on Stage Conservatorium Tilburg
Muziekzaal Fontys Hogeschool voor de Kunsten
A. Dvorák: Celloconcert in b, m.m.v. Reineke Broekhans (piano)
J. Brahms: Strijksextet op. 18 deel I, door het Fontys Strijksextet

– 4 november 2018, 16:30 en 17:30 uur
November Music met F.C. Jongbloed & Aart Strootman
Willem II poppodium, ‘s-Hertogenbosch
Werken van Kraftwerk, Aura Bouw, Steven Stoffels en Edbert Gian Suyatno

– 31 oktober 2018, 20:30 uur
Bang On A Can All-stars met TEMKO & F.C. Jongbloed
Concertzaal Tilburg
Werken van Kraftwerk en Louis Andriessen

– 14 t/m 20 augustus
R. Strauss, Alpensymfonie
L. von Beethoven, Vijfde Pianoconcert
tutticellist in het Nationaal Jeugdorkest (NJO)
o.l.v. Antony Hermus

– 4 t/m 12 augustus 2018
co-aanvoerder in Jong Metropole
o.l.v. Vince Mendoza

Image may contain: one or more people and people on stage

– 20, 21 en 23 juni 2018
resp. Marekerk Leiden, Dominicuskerk Amsterdam en De Duif, Amsterdam
E. Bloch, Schelomo soliste Floor Bakker
CREA-Orkest
o.l.v. Bas Pollard

Image may contain: 5 people, including Ester Abram, text

– 18 juni 2018, Muziekzaal Fontys Conservatorium
A. Dvořák, Celloconcert in B, deel 1
S. Rachmaninov, Cellosonate
m.m.v. Reineke Broekhans (piano) en Alba Calle Valiente (piano)
Overgangstentamen jaar 3-4

– 2 juni 2018, Theaters Tilburg
cd-presentatie Katrien Verheijden
cellist in strijkkwartet met Jeanine Melis, Gyda Stephensen en Janneke Zegveld

– 1 juni 2018, Concertzaal Tilburg
D. Milhaud, La Création du Monde
interdisciplinair project Fontys Conservatorium
o.l.v. Leon Berendse

– 2 mei 2018, Windesheim, Zwolle
F. Kummer, Op. 22, duet 1
W. A. Mozart, sonate voor fagot en cello
J. de Boismortier, sonate in d voor twee basinstrumenten
i.s.m. Suzanne van Berkum (fagot)

Afbeeldingsresultaat voor floor bakker alfred snel

– 22 april 2018, Thiemeloods Nijmegen
J. Koetsier, Trio voor cello, fagot en piano
S. Prokofiev, Cellosonate in C
D. van Goens, Scherzo
concertserie Klassiek & Wijn
Koetsier Trio met Suzanne van Berkum en Alfred Snel

– 14 april 2018, Catharinakerk Eindhoven
J. S. Bach, Tweede Cellosuite
Concert 18e Eeuwse Muziek in de serie ‘Muziek in de Catrien

– 14 en 15 april,
H. Mertens, Non Potho Resposare
1e cellist met Orventus Harmonieorkest
o.l.v. Jacco Nefs

– 4, 6 en 7 april 2018
D. Sjostakovich, Twaalfde Symfonie
1e cellist met het CREA-Orkest Amsterdam
o.l.v. Bas Pollard

– 25 en 29 maart 2018, Werne (Duitsland) en Hilvarenbeek
F. Martin, Polyptyque
tutticellist in projectorkest van Jac van Steen
o.l.v. Jac van Steen, soliste Annemieke Corstens

– 21 maart 2018, Het Cenakel, Tilburg, lunchconcert
I. Stravinsky, Pribaoutki
Ch. Ives, The Unanswered Question
cellist in The Next Ensemble
o.l.v. Vera Hofman en Ximo Tarín Micó

– 20 maart 2018, Muziekzaal Fontys conservatorium, lunchconcert
F. Mendelssohn, strijkkwartet No.3 in D, Op.44
Sága strijkkwartet

– 20 maart 2018, Muziekzaal Fontys conservatorium, lunchconcert
F. Mendelssohn, strijkkwartet No.3 in D, Op.44
Sága strijkkwartet

– 17 maart 2018, De Nationale Opera
X. Geerman en L. Reiling, kameropera Het Spel
Opera Forward Festival, 3 voorstellingen
cellist in de projectgroep van het Fontys conservatorium

– 10 en 11 maart 2018
A. Dvořák, Zevende Symfonie
S. Prokofiev, Derde Pianoconcert met Severin von Eckartstein
Tutti cello, met het Nederlands Jeugdorkest (NJO)
o.l.v. Georg Fritzsch

– 23 februari 2018, Het Cenakel, Tilburg
F. Mendelssohn, strijkoctet Op. 20
N. Gade, strijkoctet Op. 17
1e/2e cello in Fontysproject voor masterstudenten
o.l.v. Chris Duindam

– 21, 24, 26, 27 en 28 januari 2018
A. Dvořák, Zevende Symfonie
S. Prokofiev, Derde Pianoconcert met Severin von Eckartstein
L. Janáček, Het Sluwe Vosje
tutti cello, met het Nederlands Jeugdorkest (NJO)
o.l.v. Georg Fritzsch

Image may contain: 8 people, people smiling, indoor

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Juni
06-06 Openbaar concert: overgangstentamen Master Ayşegul Sisman
Muziekzaal Fontys Conservatorium, Zwijssenplein 1, Tilburg, 14:00-15:00
Programma: o.a. R. Schumann Pianokwartet op. 47, deel IV door het Schumann Pianokwartet
Toegang gratis

07-06 Eindexamen muziektheater klassiek Anouk Duifhuizen en Anouk van der Laake
De Loft, Ringbaan Oost, Tilburg 19:00-20:00
Programma: Voorstelling Diabolique
Toegang gratis

14-06 Try-Out concert CREA-Orkest i.s.m. Studentenkoor Amsterdam
Geert Groote College Amsterdam, aanvang: 20:15 uur
Programma: A. Zemlinsky: Frühlingsbegräbnis
G. Verdi: Te Deum
G. Mahler: Das Klagende Lied
o.l.v. Bas Pollard en Servaas Schreuders
Toegang gratis
Verdere info: www.creaorkest.org

15-06 Openbaar concert: overgangstentamen Master Alba Calle Valiente
Muziekzaal Fontys Conservatorium, Zwijssenplein 1, Tilburg, 13:30-14:30
Programma: o.a. R. Schumann Pianokwartet op. 47, deel IV door het Schumann Pianokwartet
Toegang gratis

16-06 Concert CREA-Orkest i.s.m. Studentenkoor Amsterdam
Muziekgebouw Eindhoven, aanvang: 20:15 uur
Programma: A. Zemlinsky: Frühlingsbegräbnis
G. Verdi: Te Deum
G. Mahler: Das Klagende Lied
o.l.v. Bas Pollard en Servaas Schreuders
Tickets: €10,- tot €15,-
Verdere info: www.creaorkest.org

18-06 Concert met Slagwerkgroep St. Caecilia Doornenburg
Ontmoetingscentrum Heijen, Lijsterbesstraat 10, 15:00-17:00
Programma: O.a. Rainman
Toegang gratis

19-06 Openbaar concert overgangstentamen Bachelor 2-3, Floor Bakker
Muziekzaal Fontys Conservatorium, Zwijssenplein 1, Tilburg
– G. Cassadó, Suite voor cello solo, deel III
– E. Bloch, Schelomo
m.m.v Reineke Broekhans
Toegang gratis

20-06 CREA-Orkest i.s.m. Studentenkoor Amsterdam
Concertgebouw, Amsterdam, aanvang 20:15
Programma: A. Zemlinsky: Frühlingsbegräbnis
G. Verdi: Te Deum
G. Mahler: Das Klagende Lied
o.l.v. Bas Pollard en Servaas Schreuders
Tickets: €15,- tot €30,-
Verdere info: www.creaorkest.org

25-06 Concert Amsterdamse Tramharmonie
NedPho-Koepel, Batjanstraat 3, Amsterdam, aanvang 15:00 uur
Programma
H. Mertens, Variazioni Sinfoniche su “Non Potho Reposare”
D. Sjostakovitsj: Festive Overture
J. Mackey: Aurora Awakes
O. Navarro II Concerto
o.l.v. Jacco Nefs
Solist: Olivier Patey
Tickets: €17,50 reserveren via reserveren@tramharmonie.nl
Verdere informatie: http://tramharmonie.nl

30-06
Concert oprichting namenmonument overledenen van de Joodse gemeenschap in WWO II
Strijkkwartet bestaande uit leden van het CREA-Orkest

Juli
01-07 t/m 08-07
Tournee CREA-Orkest
Programma: A. Zemlinsky: Frühlingsbegräbnis
G. Verdi: Te Deum
G. Mahler: Das Klagende Lied
o.l.v. Bas Pollard en Servaas Schreuders

Concerten in Freising:

  • zondag 2 juli 16:00 – 22:00 uur Jamsessie “Musik.Frei.Räume”.
  • maandag 3 juli 20:30 – 22:30 uur Concert “Et in arcadia ego”. Tickets: https://www.muenchenticket.de (vanaf 12,60 euro).

Meer informatie over Sommer.Kultur.Nächte: http://www.bildungszentrum-freising.de/fileadmin/Dokumente/170511_SKN17.pdf

Concerten in Bologna:

  • woensdag juli 20:00 – 22:00 uur, Basilica di San Martino
  • donderdag 6 juli 21:00 – 23:00 uur, Basilica di San Petronio

21-07 Concert met Slagwerkgroep St. Caecilia Doornenburg
Partstad Limburg theater, Heerlen, aanvang: 13:00
Programma: o.a. Rainman
Toegang gratis

Augustus
20-08 Concert Nederlands Symfonie Project
Doetinchem, locatie n.t.b
Programma: A. Dvořák, Celloconcert in b, op. 104
G. Mahler, Symfonie IV
o.l.v. Pim Cuijpers
Solisten: Anastasia Feruleva (cello), Jeannette van Schaik (sopraan)

Image may contain: 12 people, people smiling

21-08 Concert Nederlands Symfonie Project
NedPho-Koepel, Amsterdam, Batjanstraat 3, aanvang 20:15
Programma: A. Dvořák, Celloconcert in b, op. 104
G. Mahler, Symfonie IV
o.l.v. Pim Cuijpers
Solisten: Anastasia Feruleva (cello), Jeannette van Schaik (sopraan)
Meer info: http://nederlandsprojectorkest.nl/

September

Oktober
15-10, Kamermuziek in Voorschoten
Kruipunt, Schoolstraat 2, 16:00-17:00
Programma n.t.b., met o.a. Suzanne van Berkum (fagot)

Mei
06-05 Nieuw Klassiek Collectief, Amstelkerk Amsterdam 20:15
Programma: Tchaikovsky: Strijkersserenade Op. 48
Dvorak: Blazersserenade
Wagner – Karfreitagszauber arr. voor blazers van A. Tarkmann
o.l.v. Johan Olof (concertmeester)

www.hetklassiekcollectief.nl

19-05 Concert T.O.P. Orkest, locatie n.t.b. in Leiden 20:00
20-05 Concert T.O.P. Orkest, locatie n.t.b. in Leiden 20:00
Programma: J.S. Bach: Dubbelconcert voor viool en hobo
Marcello: Hoboconcert
Mozart: Fluit-harpconcert
Mozart: Symfonie nr. 29
o.l.v. Kent Moussault, solisten: Anna Marieke Zijlstra (hobo), Marloes van Stormbroek (fluit), Michelle Verheggen (harp) en Lucia Boeken (viool)

29-05 Voorspeelavond strijkers van het Fontys Conservatorium

Muziekzaal, B. Zwijssenplein 1, Tilburg, 17:00-19:00
Programma: o.a. Ernest Bloch, Schelomo door Floor Bakker m.m.v. Reineke Broekhans, piano
Toegang gratis

April 2017
01-04 Concert CREA-Orkest Westerkerk, Amsterdam 20:15
Programma: Janáček: Sinfonietta
Rachmaninoff: Symfonische dansen
o.l.v. Bas Pollard

02-04 Concert Amsterdamse Tramharmonie, Conservatorium van Amsterdam, 15:00

Programma: o.a. Mertens: Non Portho Reposare

07-04 Passieconcert Polyptique, Heikese Kerk Tilburg 16:15
07-04 Passieconcert Polyptique, St. Petruskerk Hilvarenbeek 19:30
08-04 Passieconcert Polyptique, Catharinakerk Eindhoven 15:00
Programma: F. Martin: Polyptique
J.S. Bach: Choralen zum Kreuzgang
Strijkers van het Fontys Conservatorium
Vocaal Ensemble Paragon
o.l.v. Jac van Steen, soliste: Annemieke Corstens (viool)

Image may contain: 2 people, indoor

18-04 Voorspeelavond strijkers van het Fontys Conservatorium
Kapel van het conservatorium Bisschop Zwijsenplein 17:00-19:00
Programma: o.a. Cassadó: Sonate voor cello solo door Floor Bakker
Schumann: Pianokwartet opus 47 door het Schumann Pianokwartet

21-04 Kamermuziekavond Krommenie (besloten concert)
Programma: n.t.b.

Maart 2017
27-03: Schumann Quartet speelt Schumann
Voorspeelavond strijkers: Fontys conservatorium, Muziekzaal 16:30-18:30
Programma: Pianokwartet opus 47, deel 2 en 3

29-03 Concert CREA-Orkest Muziekcentrum van de Omroep, Hilversum 20:15
31-03 Concert CREA-Orkest Dominicuskerk, Amsterdam 20:15
Programma: Janáček: Sinfonietta
Rachmaninoff: Symfonische dansen
o.l.v. Bas Pollard

Januari 2017
28-01 Musical Five Years After Imperium Theater Leiden, aanvang 20:15
29-01 Musical Five Years After Imperium Theater Leiden, aanvang 15:00
Programma: James Brown: Opera ‘Five Years After”
In kleine bezetting, met o.a. Paula Ravensbergen (zang), Freya Reynaert (viool), tenor, piano en gitaar.

December 2016
2-12 Concert Vignolle-Ensemble Amstelkerk Amsterdam 20:15
4-12 Concert Vignolle-Ensemble Doopsgezinde Kerk Utrecht 15:00
Programma: Grieg: Elegische en Noorse melodieën
Schubert, in bewerking van Gustav Mahler: Der Tod und das Madchen
o.l.v. Eduardus Lee

Image may contain: 3 people

www.vignolle-ensemble.nl
9-12: Kamerconcert Krommenie (besloten) Martinu Trio

Programma: Trio voor fluit, cello en piano
m.m.v. Kasper Jansen (piano) en Lianne Reus (fluit)

November 2016
3 t/m 6-11 Tournee Vignolle Ensemble naar Noord-Frankrijk
4-11: Concert Hesdin
5-11: Concert Abbeville
6-11: Concert Boulogne-sur-Mer
Programma: Vivaldi: Gloria
Handel: Coronation Anthems
Boyce: symfonie 5
o.l.v. Ian Ward en Eduardus Lee

www.vignolle-ensemble.nl

20-11 Eigen Concert Kruispunt Voorschoten 16:00-17:00
programma: Cassadó: Solosuite voor cello, deel 1
Brahms: Cellosonate in E
Diepenbrock: Berceuse
Martinu: Trio voor Fluit, cello en Piano
m.m.v.: Kasper Jansen (piano), Lianne Reus (fluit), Marijn van Dijk (sopraan)

23-11 Concert CREA-Orkest Oosterkerk Hoorn 20:15
25-11 Concert CREA-Orkest Geertekerk Utrecht 20:15
26-11 Concert CREA-Orkest Dominicuskerk 20:15
Programma: Saint-Saens: Samson en Dalila, Danse Bacchanale
Ravel: Pianoconcert in G
Sibelius: Symfonie 4
o.l.v. Bas Pollard, soliste: Andrea Vasi